Warning: Undefined array key "req" in /home/odyseja/ftp/htdocs/odyseja.pl/models/Model.php on line 133

Warning: Undefined array key "gid" in /home/odyseja/ftp/htdocs/odyseja.pl/models/Model.php on line 134

Warning: Undefined array key "menuTitle" in /home/odyseja/ftp/htdocs/odyseja.pl/models/Model.php on line 140

Warning: Undefined array key "gid" in /home/odyseja/ftp/htdocs/odyseja.pl/models/Model.php on line 141
 
 

Partnerzy

Jesteśmy otwarci na najlepsze rozwiązania, które sprawdziły się w wielu projektach. Umowy partnerskie pozwalają nam oferować naszym Klientom to co najlepsze.

 
SOTE - Profesjonalne sklepy internetowe
 

SOTE specjalizuje się w projektowaniu oprogramowania internetowego do obsługi sklepów internetowych.
SOTEeSKLEP rozwijany od 1999r jest obecnie najczęściej wybieranym w Polsce programem do budowy profesjonalnego sklepu internetowego.

Odyseja jest autoryzowanym dystrybutorem i developerem orpogramowania SOTEeSKLEP.

www.sote.pl


 
Allied Telesyn
 

Allied Telesyn należy do Grupy Allied Telesis - jednego z liderów na rynku sieciowym. Allied Telesyn dostarcza wysokiej jakości rozwiązania sieciowe end-to-end dla organizacji na całym świecie.

www.alliedtelesyn.pl


 
NetArt
 

NetArt jest liderem wśród polskich usługodawców internetowych, świadczącym usługi od 1997 roku. W ramach prowadzonej działalności NetArt dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie obsługi domen internetowych oraz utrzymania serwerów.

www.netart.pl

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_fetch_array() in /home/odyseja/ftp/htdocs/odyseja.pl/models/Model.php:161 Stack trace: #0 /home/odyseja/ftp/htdocs/odyseja.pl/views/left.php(2): Model->getRandomCite() #1 /home/odyseja/ftp/htdocs/odyseja.pl/views/default_view.php(74): include('/home/odyseja/f...') #2 /home/odyseja/ftp/htdocs/odyseja.pl/controllers/FrontierController.php(88): include('/home/odyseja/f...') #3 /home/odyseja/ftp/htdocs/odyseja.pl/controllers/FrontierController.php(20): FrontierController->do2Request(Object(Model), 'mappings.php') #4 /home/odyseja/ftp/htdocs/odyseja.pl/index.php(15): FrontierController->doRequest(Object(Model), 'mappings.php') #5 {main} thrown in /home/odyseja/ftp/htdocs/odyseja.pl/models/Model.php on line 161