strona główna > praca > web developer

Praca

Programista aplikacji internetowych

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Programista aplikacji internetowych, praca stała lub na zlecenie w Warszawie:

Zakres obowiązków:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie projektowanie, tworzenie i rozwój aplikacji internetowych.

Wymagania:

doświadczenia w realizacji projektów internetowych
doskonałej znajomości PHP, JavaScript, HTML, XML/XSLT, SQL
kreatywności i umiejętności dostosowania się do wymagań narzuconych przez klienta

Oferujemy:

możliwość aktywnego udział w ciekawych projektach
pracę w młodym i dynamicznym zespole

Dokumenty zgłoszeniowe powinny zawierać:

CV
list motywacyjny
zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Odyseja Sp. z o.o. dla potrzeb rekrutacji

Prosimy o przesyłanie dokumentów drogą elektroniczną na adres praca@odyseja.pl z tematem "Programista aplikacji internetowych".

Trodat Polska o Odsei:

"...Odyseja wychodzi naprzeciw naszym potrzebom i oczekiwaniom, proponując często wachlarz kilku najkorzystniejszych rozwiazań..."

Piotr Rutkowski
Prezes Zarządu Trodat Polska sp. z o.o.

więcej

Zaufali nam