strona główna > praca > administrator systemów

Praca

Administrator systemów

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Administrator systemów, praca stała lub na zlecenie w Warszawie:

Zakres obowiązków:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie nadzorowanie, utrzymanie i opieka na systemami informatycznymi.

Wymagania:

doświadczenie w administracji serwerami Linux/Unix, Windows
znajomośc zagadnień LAN
znajomośc zagadnień opieki i utrzymania stacji roboczych

Oferujemy:

możliwość aktywnego udział w prowadzonych projektach
pracę w młodym i dynamicznym zespole

Dokumenty zgłoszeniowe powinny zawierać:

CV
list motywacyjny
zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Odyseja Sp. z o.o. dla potrzeb rekrutacji

Prosimy o przesyłanie dokumentów drogą elektroniczną na adres praca@odyseja.pl z tematem "Administrator systemów".

Trodat Polska o Odsei:

"...Odyseja wychodzi naprzeciw naszym potrzebom i oczekiwaniom, proponując często wachlarz kilku najkorzystniejszych rozwiazań..."

Piotr Rutkowski
Prezes Zarządu Trodat Polska sp. z o.o.

więcej

Zaufali nam