Warning: Undefined array key "req" in /home/odyseja/ftp/htdocs/odyseja.pl/models/Model.php on line 133

Warning: Undefined array key "gid" in /home/odyseja/ftp/htdocs/odyseja.pl/models/Model.php on line 134

Warning: Undefined array key "menuTitle" in /home/odyseja/ftp/htdocs/odyseja.pl/models/Model.php on line 140

Warning: Undefined array key "gid" in /home/odyseja/ftp/htdocs/odyseja.pl/models/Model.php on line 141
 
 

Profil

Odyseja jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu swoim Klientom indywidualnych rozwiązań biznesowych opartych o technologie informatyczne dostosowane do specyficznych potrzeb i wymagań.

Firma Odyseja została założona w 2000 roku. Od początku działalności dostarczała na rynek polski wysokiej jakości usługi w zakresie analizy, projektowania i wytwarzania oprogramowania, wdrażania i integracji systemów, świadczenia usług serwisowych i outsourcingowych, konsultacji i doradztwa IT. Odyseja wspomaga Klientów w realizacji ich kluczowych procesów biznesowych poprzez analizę, optymalizację i automatyzację procesów.

Od początku swego istnienia firma Odyseja bazuje na dwóch znaczących filarach. Z jednej strony jest to wiedza o rodowodzie akademickim. Odyseja nieustannie jest blisko tego co dzieje się w kręgach naukowych, gdzie powstają innowacyjne pomysły zmieniające sektor IT. Z drugiej strony tward stąpa w rzeczywistości doskonale znając praktyczne rozwiązania i możliwości.

Odyseja pomaga swoim klientom osiągnąć przewagę konkurencyjną dzięki silnie zdywersyfikowanej ofercie. Obejmuje ona produkty i usługi spacjalizowane dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, sektora energetycznego, finansów i bankowości oraz administracji publicznej.

W ciągu ostatnich lat działalności Odyseja systematycznie zwiększa swoje zyski oraz umacnia swoją pozycję dzięki nowym umowom partnerskim. Nasi Klienci mogą czuć się bezpieczni teraz i w przyszłości. Wiedzą o tym Ci, którzy nam już zaufali.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_fetch_array() in /home/odyseja/ftp/htdocs/odyseja.pl/models/Model.php:161 Stack trace: #0 /home/odyseja/ftp/htdocs/odyseja.pl/views/left.php(2): Model->getRandomCite() #1 /home/odyseja/ftp/htdocs/odyseja.pl/views/default_view.php(74): include('/home/odyseja/f...') #2 /home/odyseja/ftp/htdocs/odyseja.pl/controllers/FrontierController.php(88): include('/home/odyseja/f...') #3 /home/odyseja/ftp/htdocs/odyseja.pl/controllers/FrontierController.php(20): FrontierController->do2Request(Object(Model), 'mappings.php') #4 /home/odyseja/ftp/htdocs/odyseja.pl/index.php(15): FrontierController->doRequest(Object(Model), 'mappings.php') #5 {main} thrown in /home/odyseja/ftp/htdocs/odyseja.pl/models/Model.php on line 161